Aetheria Luxury Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 135 m²

Locatie

    Aetheria Luxury Villa Kalithies van 135 vierkante meter ligt op 3 km afstand van het Rhodes Waterpark en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    Deze 3-slaapkamer villa is gelegen binnen een autorit van 10 minuten vanaf het Waterpark Faliraki. Deze villa ligt binnen 2 km van een top gezinsvriendelijke plek zoals Aqua World Faliraki.

    De gesitueerde in Kalithies Aetheria Luxury Villa biedt een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Gasten kunnen Mediterrane gerechten proberen in Ouzeri Mezedopoleio Pefkaki, gelegen in de buurt van de 1-badkamer woning.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer00003198141

    Kameropties bij Aetheria Luxury Villa Kalithies

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto Aetheria Luxury Villa Kalithies Kamer foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 135 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Aetheria Luxury Villa Kalithies

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Aetheria Luxury Villa Kalithies

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Aetheria Luxury Villa?
      Gasten van Aetheria Luxury Villa kunnen onder andere het Waterpark Faliraki (4 km), de Kallithea Springs 7) en Rhodos 3) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Aetheria Luxury Villa Kalithies